Library Field (1.0.0-beta4) - en to es translation catalogue (32 entries)

en: Approve
es: Aprobar

en: Delete
es: Eliminar

en: Author
es: Autor

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: Search
es: Buscar

en: Reset
es: Restablecer

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: View
es: Ver

en: Theme
es: Tema

en: Created
es: Creado

en: All
es: Todo(s)

en: Active
es: Activo

en: Module
es: Módulo

en: Revisions
es: Revisiones

en: Explanation
es: Explicación

en: Close
es: Cerrar

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Approved
es: Aprobado

en: Approval status
es: Estado de aprobación

en: Changed
es: Modificado

en: Apply
es: Aplicar

en: empty
es: vacío

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Reject
es: Rechazar

en: Custom text
es: Texto personalizado

en: Not Approved
es: Rechazado

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -
