Library Field (1.0.0-beta4) - en to fr translation catalogue (33 entries)

en: Approve
fr: Approuver

en: Delete
fr: Supprimer

en: Author
fr: Auteur

en: Enabled
fr: Activé

en: Edit
fr: Modifier

en: Search
fr: Rechercher

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: Default
fr: Par défaut

en: View
fr: Voir

en: Theme
fr: Thème

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: All
fr: Tout

en: Active
fr: Actif

en: Revisions
fr: Versions

en: Explanation
fr: Explication

en: Close
fr: Fermer

en: Sort by
fr: Trier par

en: Approved
fr: Approuvé

en: Approval status
fr: Statut d'approbation

en: Changed
fr: Modifié

en: Apply
fr: Appliquer

en: empty
fr: vide

en: Offset
fr: Décalage

en: Reject
fr: Rejeter

en: Custom text
fr: Texte personnalisé

en: Not Approved
fr: Non approuvé

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Dependencies:
fr: Dépendances :
