Library Field (1.0.0-beta4) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Approve
sl: Odobri

en: Delete
sl: Izbriši

en: Author
sl: Avtor

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Theme
sl: Tema

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Revisions
sl: Različice

en: Explanation
sl: Razlaga

en: Close
sl: Zapri
