Library Field (1.0.0-beta4) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Revisions
sq: Revizione

en: Explanation
sq: Shpjegimi
