Library Field (1.0.0-beta4) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Approve
fi: Hyväksy

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Theme
fi: Teema

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Active
fi: Voimassa

en: Module
fi: Moduuli

en: Revisions
fi: Versiot

en: Explanation
fi: Selitys

en: Close
fi: Sulje

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Approved
fi: Hyväksytty

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Apply
fi: Käytä

en: empty
fi: tyhjä

en: Custom text
fi: Muokattu teksti

en: Not Approved
fi: Ei hyväksytty

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -
