Library Management System (1.0.1) - en to af translation catalogue (34 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Content
af: Inhoud

en: Author
af: Outeur

en: Action
af: Aksie

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Category
af: Kategorie

en: Name
af: Naam

en: Book
af: Boek

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: %time ago
af: %time gelede

en: Price
af: Prys

en: Pending
af: Hangende

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Books
af: Boeke

en: Products
af: Produkte

en: Apply
af: Pas toe

en: Enter the terms you wish to search for.
af: Verskaf die items waarvoor u wil soek.

en: Language code
af: Taalkode

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Reports
af: Verslae

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
