Library Management System (1.0.1) - en to el translation catalogue (54 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Author
el: Συντάκτης

en: Action
el: Ενέργεια

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Category
el: Κατηγορία

en: Name
el: Όνομα

en: Book
el: Βιβλίο

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: True
el: Αληθής

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Active
el: Ενεργό

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: %time ago
el: %time πριν

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Price
el: Tιμή

en: Desc
el: Φθί

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Books
el: Βιβλία

en: Products
el: Προϊόντα

en: Product types
el: Τύποι προϊόντος

en: Timezone
el: Ζώνη ώρας

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Enter the terms you wish to search for.
el: Πληκτρολογήστε τους όρους που θέλετε να αναζητήσετε.

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Reports
el: Αναφορές

en: Time ago
el: Πριν από

en: Custom date format
el: Προσαρμοσμένη μορφή ημερομηνίας

en: Uses
el: Χρήσεις

en: - All -
el: - Όλα -

en: Book ID
el: ID βιβλίου

en: Asc
el: Αύξ

en: @name format: @date
el: Μορφοποίηση @name: @date
