Library Management System (1.0.1) - en to hy translation catalogue (37 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Name
hy: Անուն

en: Book
hy: Գիրք

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: True
hy: Ճիշտ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: %time ago
hy: %time առաջ

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Author Name
hy: Հեղինակի անուն

en: Books
hy: Գրքեր

en: Timezone
hy: ժամագոտի

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: « first
hy: « առաջինը

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները

en: Time ago
hy: Ժամանակ առաջ

en: Uses
hy: Օգտագործում
