Library Management System (1.0.1) - en to ku translation catalogue (34 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Author
ku: نووسەر

en: Action
ku: کردار

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Category
ku: پۆل

en: Name
ku: ناو

en: Book
ku: پەڕتووک

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Active
ku: چالاکە

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Books
ku: پەڕتووکەکان

en: Enter the terms you wish to search for.
ku: تکایا ئەو وشانە پڕبکەوە کە بە دوایاندا دەگەڕێیت.

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: About
ku: دەربارە

en: Reports
ku: ڕاپۆرتەکان

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
