Library Management System (1.0.1) - en to lv translation catalogue (54 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Content
lv: Saturs

en: Author
lv: Autors

en: Action
lv: Darbība

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Category
lv: Kategorija

en: Name
lv: Nosaukums

en: Book
lv: Grāmata

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: True
lv: Jā

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Active
lv: Aktīvs

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: %time ago
lv: pirms %time

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Price
lv: Cena

en: Desc
lv: Dilst.

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Pending
lv: Gaida

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Author Name
lv: Autora vārds

en: Books
lv: Grāmatas

en: Products
lv: Preces

en: Product types
lv: Preces veidi

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: Language code
lv: Valodas kods

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Reports
lv: Atskaites

en: Time ago
lv: Pirms

en: Custom date format
lv: Pielāgots laika formāts

en: Uses
lv: Lieto

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: Time ago (with "ago" appended)
lv: Pirms laika (ar pievienotu "pirms")

en: Time span (with "ago/hence" appended)
lv: Laika posms (ar pievienotu "pirms/pēc")

en: - All -
lv: - Visi -
