Library Management System (1.0.1) - en to ps translation catalogue (29 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Author
ps: ليكوال

en: Action
ps: چار

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Category
ps: ټولی

en: Name
ps: نوم

en: Book
ps: کتاب

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: User
ps: غړی

en: Active
ps: فعال

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: %time ago
ps: %time مخکې

en: Details
ps: سپړنې

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Books
ps: کتابونه

en: Timezone
ps: مهال سيمه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: Reports
ps: راپورونه

en: - All -
ps: - ټول -

en: Book ID
ps: کتاب پېژند
