Library Management System (1.0.1) - en to sl translation catalogue (36 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Content
sl: Vsebine

en: Author
sl: Avtor

en: Action
sl: Akcija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Category
sl: Kategorija

en: Name
sl: Ime

en: Book
sl: Knjiga

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Price
sl: Cena

en: Pending
sl: Čaka

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Books
sl: Knjige

en: Enter the terms you wish to search for.
sl: Vpišite izraze, ki jih želite poiskati.

en: Language code
sl: Koda jezika

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: About
sl: O modulu

en: Reports
sl: Poročila

en: Uses
sl: Uporablja
