Library Management System (1.0.1) - en to uk translation catalogue (90 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Content
uk: Вміст

en: Author
uk: Автор

en: Action
uk: Дія

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Category
uk: Категорія

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Book
uk: Книга

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: True
uk: Істина

en: Default
uk: Базово

en: View
uk: Перегляд

en: Teaser
uk: Анонс

en: Notes
uk: Примітки

en: Issue
uk: Проблема

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: Active
uk: Активно

en: Date format
uk: Формат дати

en: Custom
uk: Власний

en: %time ago
uk: %time тому

en: Details
uk: Подробиці

en: Price
uk: Ціна

en: Desc
uk: Спад

en: Start date
uk: Початкова дата

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Pending
uk: Очікування

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: No results found.
uk: Нічого не знайдено.

en: Author Name
uk: Ім'я автора

en: Books
uk: Книги

en: No results found
uk: Нічого не знайдено

en: Products
uk: Товари

en: Product types
uk: Типи товарів

en: Due date
uk: Термін виконання

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: Apply
uk: Застосувати

en: Enter the terms you wish to search for.
uk: Введіть терміни, які необхідно знайти.

en: Language code
uk: Код мови

en: Publications
uk: Публікації

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Reports
uk: Звіти

en: Time ago
uk: Час тому

en: Import Data
uk: Імпортувати дані

en: Publication
uk: Публікація

en: Custom date format
uk: Власний формат дати

en: Uses
uk: Використання

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: Time ago (with "ago" appended)
uk: Час тому (з додаванням "тому")

en: Time span (with "ago/hence" appended)
uk: Проміжок часу (з додаванням "тому/віднині")

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Image field
uk: Поле зображення

en: Import users
uk: Імпортувати користувачів

en: Book ID
uk: ID книги

en: Product attributes
uk: Атрибути товару

en: View reports
uk: Перегляд звітів

en: Asc
uk: Зрост

en: %time hence
uk: %time віднині

en: Time hence
uk: Час віднині

en: Time hence (with "hence" appended)
uk: Час віднині (з додаванням "віднині")

en: Time span (future dates have "-" prepended)
uk: Проміжок часу (до майбутніх дат додається попереду "+")

en: Time span (past dates have "-" prepended)
uk: Проміжок часу (до минулих дат додається попереду "-")

en: Master
uk: Головне

en: Displaying @start - @end of @total
uk: Показ @start - @end з @total

en: Timezone to be used for date output.
uk: Часовий пояс, що використовується у даті.

en: - Default site/user timezone -
uk: - Базовий часовий пояс сайту/користувача -

en: Product variation types
uk: Типи варіацій товарів

en: @name format: @date
uk: Формат @name: @date

en: Issued
uk: Випущено

en: Manage your products.
uk: Керування товарами.

en: Configure content formatting and authoring.
uk: Налаштування формату та авторства вмісту.

en: Manage your product attributes.
uk: Керування атрибутами товару.

en: Administer and configure your Commerce store.
uk: Адміністрування та налаштування вашого магазину.

en: Manage fields, form and display settings for your product variations.
uk: Керування полями, формою та налаштуванням відображення для ваших варіації товарів.

en: Deleted @count content item. | Deleted @count content items.
uk[0]: Видалено @count матеріал.
uk[1]: Видалено @count матеріали.
uk[2]: Видалено @count матеріалів.

en: @count content item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count content items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
uk[0]: @count матеріал не було видалено внаслідок того, що ви не мали необхідних повноважень.
uk[1]: @count матеріали не було видалено внаслідок того, що ви не мали необхідних повноважень.
uk[2]: @count матеріалів не було видалено внаслідок того, що ви не мали необхідних повноважень.

en: If "Custom", see <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the PHP docs</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
uk: Якщо "Власний", інформацію про формати дати дивіться у <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">документації PHP</a>. Інакше, введіть кількість відображуваних різних одиниць часу, яка за промовчанням становить 2.
