Library Management System (1.0.3) - en to be translation catalogue (35 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Content
be: Змесціва

en: Author
be: Аўтар

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Category
be: Катэгорыя

en: Name
be: Імя

en: Book
be: Падшыўка

en: View
be: Праглядзець

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Notes
be: Заўвагі

en: Created
be: Створана

en: Date format
be: Фармат даты

en: Custom
be: Паводле настроек

en: %time ago
be: %time таму

en: Details
be: Падрабязна

en: Start date
be: Дата пачатку

en: Books
be: Кнігі

en: Timezone
be: Гадзінны пояс

en: Enter the terms you wish to search for.
be: Увядзіце ключавыя словы для пошуку.

en: Language code
be: Код мовы

en: About
be: Аб

en: Reports
be: Справаздачы

en: Time ago
be: У мінулым часе

en: Custom date format
be: Уласны фармат даты

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Time ago (with "ago" appended)
be: У мінулым часе (з далучаным "мінулым")

en: Time span (with "ago/hence" appended)
be: Прамежак часу (з далучаным "у мінулым/з гэтага")

en: %time hence
be: %time з гэтага часу

en: Time hence
be: З гэтага часу

en: Time hence (with "hence" appended)
be: З гэтага часу (з далучаным "з гэтага")

en: Time span (future dates have "-" prepended)
be: Прамежак часу (будучыя даты маюць устаўку "-")

en: Time span (past dates have "-" prepended)
be: Прамежак часу (былыя даты маюць устаўку "-")
