Library Management System (1.0.3) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Content
eu: Edukia

en: Author
eu: Egilea

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Category
eu: Kategoria

en: Name
eu: Izena

en: Book
eu: Liburua

en: View
eu: Bista

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Notes
eu: Oharrak

en: Created
eu: Sortua

en: Date format
eu: Data formatua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: %time ago
eu: duela %time

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Start date
eu: Hasiera data

en: Books
eu: Liburuak

en: Timezone
eu: Ordu-zona

en: Enter the terms you wish to search for.
eu: Idatzi bilatu nahi dituzun terminoak.

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Publications
eu: Argitalpenak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Reports
eu: Txostenak

en: Publication
eu: Argitalpena

en: Custom date format
eu: Egokitutako data formatua

en: Uses
eu: Erabilerak

en: @name format: @date
eu: @name formatua: @date
