Library Management System (1.0.3) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Content
gl: Contido

en: Author
gl: Autor/a

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Category
gl: Categoría

en: Name
gl: Nome

en: Book
gl: Libro

en: View
gl: Ver

en: Teaser
gl: Resumo

en: Notes
gl: Notas

en: Created
gl: Creado

en: Date format
gl: Formato de data

en: Custom
gl: Personalizado

en: %time ago
gl: hai %time

en: Details
gl: Detalles

en: Price
gl: Prezo

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: Books
gl: Libros

en: Products
gl: Produtos

en: Product types
gl: Tipos de produto

en: Timezone
gl: Fuso horario

en: Enter the terms you wish to search for.
gl: Introduza os termos que queira buscar.

en: Language code
gl: Código do idioma

en: About
gl: Información

en: Reports
gl: Informes

en: Time ago
gl: Tempo que pasou

en: Custom date format
gl: Formato personalizado de data

en: Uses
gl: Usos

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: Time span (with "ago/hence" appended)
gl: Periodo de tempo (con "ago/hence" adxunto)
