Library Management System (1.0.3) - en to is translation catalogue (29 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Content
is: Innihald

en: Author
is: Höfundur

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Category
is: Flokkur

en: Name
is: Nafn

en: Book
is: Bók

en: View
is: Skoða

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: Created
is: Stofnað

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: Custom
is: Sérsniðið

en: %time ago
is: %time síðan

en: Details
is: Nánar

en: Price
is: Verð

en: Start date
is: Hefst þann:

en: Books
is: Bækur

en: Products
is: Vörur

en: Timezone
is: Tímabelti

en: Enter the terms you wish to search for.
is: Skrifaðu þau skilyrði sem þú vilt leita eftir.

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: About
is: Um

en: Reports
is: Skýrslur

en: Time ago
is: Síðan

en: Product attributes
is: Eigindi vöru

en: Manage your products.
is: Vörustjórnun
