Library Management System (1.0.3) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Name
my: အမည်

en: Book
my: စာအုပ်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: %time ago
my: လွန်ခဲ့သည့် %time က

en: Enter the terms you wish to search for.
my: ရှာလိုသည့် စာလုံးများကို ထည့်ပါ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: About
my: အကြောင်း

en: Reports
my: အစီရင်ခံစာများ

en: Custom date format
my: စိတ်ကြိုက် နေ့စွဲ ပုံစံ
