Library Management System (1.0.1) - en to br translation catalogue (11 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: View
br: Gwel

en: Date format
br: Furmad deiziad

en: Language code
br: Yezh ar c'hod

en: About
br: Diwar-benn
