Library Manager (2.0.3) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: License
ug: ئىجازەت

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: File name
ug: ھۆججەت نامى

en: Code
ug: كود

en: Base
ug: ئاساس
