Library Manager (3.0.6) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
