Library manager (8.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Version
eo: Versio

en: Edit
eo: Redaktu

en: Size
eo: Grandeco

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Export
eo: Eksportu

en: View
eo: Vidu

en: Component
eo: Komponanto

en: ID
eo: Identigilo

en: Url
eo: URL

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Code
eo: Kodo

en: Dependencies
eo: Dependecoj
