Library Manager (8.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (37 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Group
uk: Група

en: Type
uk: Тип

en: Cancel
uk: Скасувати

en: License
uk: Ліцензія

en: Version
uk: Версія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Size
uk: Розмір

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Export
uk: Експортувати

en: View
uk: Перегляд

en: Theme
uk: Тема

en: Layout
uk: Макет

en: Component
uk: Компонент

en: Visibility
uk: Видимість

en: File name
uk: Назва файла

en: State
uk: Стан

en: Code
uk: Код

en: Base
uk: Основа

en: External
uk: Зовнішнє

en: Extension
uk: Розширення

en: Minified
uk: Зменшений

en: Local
uk: Локаль

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Dependency
uk: Залежність

en: Definitions
uk: Означення

en: Libraries
uk: Бібліотеки

en: Dependencies
uk: Залежності

en: Remote URL
uk: Віддалений URL

en: CSS files
uk: Файли CSS

en: Add dependency
uk: Додати залежність

en: CodeMirror settings
uk: Налаштування CodeMirror

en: Library definitions
uk: Визначення бібліотек
