Library Manager (8.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Version
az: Versiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Size
az: Ölçü

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Export
az: Eksport

en: View
az: Görünüş

en: Theme
az: Tema

en: Layout
az: Şablon

en: Component
az: Komponent

en: ID
az: İD

en: Visibility
az: Görünüş

en: File name
az: Fayl adı

en: State
az: Dövlət

en: External
az: Xarici

en: Extension
az: Əlavə

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Definitions
az: Təriflər

en: Dependencies
az: Asılılıqlar
