Library manager (8.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Group
fi: Ryhmä

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: License
fi: Lisenssi

en: Version
fi: Versio

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Size
fi: Koko

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Export
fi: Vie

en: View
fi: Näytä

en: Theme
fi: Teema

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Component
fi: Komponentti

en: Url
fi: Osoite

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: File name
fi: Tiedostonimi

en: State
fi: Tila

en: Code
fi: Koodi

en: Base
fi: Ydin

en: External
fi: Ulkoinen

en: Duplicate
fi: Monista

en: Extension
fi: Tiedostopääte

en: Local
fi: Paikallinen

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Dependency
fi: Riippuvuus

en: Definitions
fi: Määritelmät

en: Libraries
fi: Kirjastot

en: Dependencies
fi: Riippuvuudet

en: Duplicate of @label
fi: Klooni @label
