Library Manager (8.x-1.0-rc2) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: License
lv: Licenze

en: Version
lv: Versija

en: Edit
lv: Labot

en: Size
lv: Izmērs

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Export
lv: Eksportēt

en: View
lv: Skatīt

en: Theme
lv: Tēma

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Component
lv: Komponents

en: Visibility
lv: Redzamība

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: State
lv: Stāvoklis

en: Code
lv: Kods

en: External
lv: Ārējais

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Extension
lv: Paplašinājums

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Duplicate of @label
lv: @label dublikāts
