Library Manager (8.x-1.0-rc4) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: License
lt: Licenzija

en: Version
lt: Versija

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Export
lt: Eksportuoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Theme
lt: Tema

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Component
lt: Komponentas

en: Create
lt: Kurti

en: Visibility
lt: Matomumas

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: State
lt: Etapas

en: Code
lt: Kodas

en: External
lt: Išorinis

en: Definition
lt: Apibrėžtis

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Extension
lt: Plėtinys

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Definitions
lt: Apibrėžtys

en: Libraries
lt: Bibliotekos

en: Dependencies
lt: Priklausomybės
