Library Manager (8.x-1.0-rc5) - en to be translation catalogue (28 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Version
be: Версія

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Size
be: Памер

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Export
be: Экспарт

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Theme
be: Тэма

en: Component
be: Кампанент

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Create
be: Стварыць

en: Visibility
be: Бачнасць

en: File name
be: Імя файла

en: Code
be: Код

en: Definition
be: Азначэнне

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Definitions
be: Азначэнні

en: Dependencies
be: Залежнасці

en: Duplicate of @label
be: Дублікат @label
