Library Manager (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Group
ur: گروپ

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Version
ur: ورژن

en: Edit
ur: تدوین

en: Size
ur: حجم

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Export
ur: برآمد کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Component
ur: جزو

en: ID
ur: شناخت

en: Code
ur: کوڈ

en: Dependencies
ur: احتیاجات
