Library Manager (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (36 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: License
he: רישיון

en: Version
he: גירסה

en: Edit
he: עריכה

en: Size
he: גודל

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Export
he: יצוא

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Layout
he: פריסה

en: Component
he: רכיב

en: Create
he: יצירה

en: Url
he: כתובת url

en: Visibility
he: ניראות

en: File name
he: שם קובץ

en: State
he: מצב

en: Code
he: קוד

en: External
he: חיצוני

en: Definition
he: הגדרה

en: Duplicate
he: שכפול

en: Extension
he: הרחבה

en: Local
he: מקומי

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Dependency
he: תלות

en: Definitions
he: הגדרות

en: Libraries
he: ספריות

en: Dependencies
he: תלויות

en: Duplicate of @label
he: שכפול של @label
