Library Select (2.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Label
te: లేబుల్

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: Code
te: కోడ్

en: About
te: గురించి
