Library Select (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Files
gl: Ficheiros

en: Custom
gl: Personalizado

en: Code
gl: Código

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
gl: Etiquetas HTML admitidas en etiquetas: @tags

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
gl: Lista de valores permitidos: Cada chave debe ser unha cadena con 255 caracteres como máximo.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
gl: Os valores posibles que pode conter este campo. Escriba un valor pola líña, no formato chave|etiqueta.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
gl: A chave é o valor gardado. A etiqueta será usada nos valores mostrados e en formularios de edición.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
gl: A etiqueta é opcional: se unha líña contén un só texto, usaráse como chave e etiqueta.
