Library Select (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Files
oc: Fichièrs

en: Custom
oc: Personalizat

en: Code
oc: Còde

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
oc: Etiquetes HTML permeses a las etiquetas : @tags

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
oc: Lista de valors permeses : caduna de las claus deu èsser una cadena de coma fòrça 255 caractèrs.
