Library Select (8.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Files
hu: Fájlok

en: Custom
hu: Egyéni

en: Code
hu: Kód

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Library
hu: Könyvtár

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
hu: Engedélyezett HTML elemek a címkékben: @tags

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
hu: A mező listák megengedett értéke: minden kulcs legfeljebb 255 karakter hosszú szöveg lehet.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
hu: A mező lehetséges értékei. Soronként egyet kell megadni kulcs|címke formában.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
hu: A kulcs az eltárolt érték. A címke az űrlapok szerkesztésénél és az értékek megjelenítésénél kerül felhasználásra.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
hu: A címke nem szükséges, Amennyiben a sor csak egy karaktersorozatot tartalmaz, az lesz a kulcs és egyben a címke is.
