Library Select (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Files
el: Αρχεία

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Code
el: Κωδικός

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
el: Επιτρεπόμενες ετικέτες HTML στις ετικέτες: @tags

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
el: Επιτρεπόμενες τιμές λίστας: κάθε κλειδί πρέπει να είναι ένα αλφαριθμητικό με μήκος το πολύ 255 χαρακτήρες.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
el: Οι δυνατές τιμές που θα περιέχει το πεδίο. Εισάγετε μία τιμή σε κάθε γραμμή, στη μορφή κλειδί|ετικέτα.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
el: Το κλειδί είναι η τιμή που αποθηκεύεται. Η ετικέτα χρησιμοποιείται για την εμφάνιση των τιμών και την επεξεργασία των φορμών.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
el: Η ετικέτα είναι προαιρετική: Αν μια γραμμή περιέχει μια μοναδική φράση, θα χρησιμοποιηθεί και ως κλειδί και ως ετικέτα.
