Library Select (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Label
et: Nimetus

en: Files
et: Failid

en: Custom
et: Kohandatud

en: Code
et: Kood

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
et: Pealkirjades lubatud HTML sildid: @tags

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
et: Lubatud väärtuse nimekiri: iga võti peab olema kuni 255 märgi pikkune sõne.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
et: Võimalike väärtuste nimekiri. Sisesta üks väärtus reale vormingus võtmeväärtus|nimetus.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
et: Salvestatavaks väärtuseks on võtmeväärtus. Nimetust kasutatakse kuvatava ning toimetamisvormis muudetava väärtusena.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
et: Nimetus ei ole kohustuslik. Kui rida sisaldab ühte stringi, siis kasutatakse nimetusena võtmeväärtust.
