Library Select (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Code
eu: Kodea

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz
