Licensing (2.0.0) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Node
ar: العقدة

en: Active
ar: نشط

en: Roles
ar: الأدوار

en: Owner
ar: المالك

en: Role
ar: الدور

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Pending
ar: معلّق

en: Changed
ar: تم التغير

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Bundle
ar: الحزمة
