Licensing (2.0.0) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Node
eo: Nodo

en: Active
eo: Aktiva

en: Roles
eo: Roloj

en: Bundle
eo: Fasko
