Licensing (2.0.0) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: Active
gl: Activo

en: Owner
gl: Propietario

en: Role
gl: Rol

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Pending
gl: Pendente

en: Changed
gl: Cambiado

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Bundle
gl: Paquete
