Licensing (2.0.0) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Active
ka: აქტიური

en: Roles
ka: როლები

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Role
ka: როლი
