Licensing (2.0.0) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Active
km: សកម្ម

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Role
km: តួនាទី

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី
