Licensing (2.0.0) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: License
pl: Licencja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Node
pl: Węzeł

en: Active
pl: Aktywne

en: Roles
pl: Role

en: Owner
pl: Właściciel

en: Role
pl: Rola

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Expired
pl: Przedawnione

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Target bundles
pl: Wybierz zestawy
