Licensing (2.0.0) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: License
fa: لایسنس

en: Edit
fa: تدوین

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: هویت

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Node
fa: محتوا

en: Active
fa: فعال

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Owner
fa: مالک

en: Role
fa: نقش

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: About
fa: درباره

en: Bundle
fa: بسته
