Licensing (2.0.0) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: License
ru: Лицензия

en: Edit
ru: Редактировать

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: Node
ru: Материал

en: Active
ru: Активно

en: Roles
ru: Роли

en: Owner
ru: Владелец

en: Role
ru: Роль

en: Expiry
ru: Окончание срока

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Pending
ru: В ожидании

en: Expired
ru: Истекшие

en: Exempt roles
ru: Освобождённые роли

en: Changed
ru: Изменение

en: Licenses
ru: Лицензии

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Bundle
ru: Набор

en: License type
ru: Тип лицензии

en: Target bundles
ru: Целевые пакеты

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
