Licensing (2.0.0) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Roles
sr: Улоге

en: Role
sr: Улога

en: Changed
sr: Промењен

en: Bundle
sr: Пакет
