Licensing (2.0.1) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: License
lt: Licenzija

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Roles
lt: Rolės

en: Owner
lt: Savininkas

en: Role
lt: Rolė

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Pending
lt: Laukiama

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Bundle
lt: Paketas
