Licensing (2.0.1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: License
ug: ئىجازەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: About
ug: ھەققىدە
