Licensing (2.0.1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Node
ur: نوڈ

en: Active
ur: فعال

en: Roles
ur: رولز

en: Bundle
ur: بنڈل
