Licensing (2.0.1) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Node
ast: Noyu

en: Active
ast: Activu

en: Owner
ast: Dueñu

en: Role
ast: Rol
